Piesakies jaunajam biznesa ideju konkursam “AS VARU!”

Kārsavas novada pašvaldība rīko vēl nebijušu biznesa ideju konkursu “AS VARU!” Kārsavas vidusskolā un Malnavas koledžā, kas ir biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” dalībskolas. Abu izglītības iestāžu audzēkņi, kuri reģistrējas kā skolēnu mācību uzņēmums, var laimēt naudas balvas. Iespēja iegūt finansējumu savai biznesa idejai ir līdz 9. novembrim, iesniedzot tās aprakstu Kārsavas novada pašvaldībā.

Konkursa mērķis ir motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai, veicinot jauniešu dalību biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” piedāvātajā uzņēmēju veicināšanas programmā un praktiskajos treniņos. Konkursa rezultātā tiks noskaidrotas četras labākās biznesa idejas, kuru autori saņems naudas balvas. Pieteikumi konkursam jāiesniedz no 8. oktobra līdz 9. novembrim.

Konkursa pieteikumu var iesniegt Kārsavas vidusskolas vai Malnavas koledžas audzēknis – jaunietis/jauniete vai jauniešu grupa, kas līdz 13. novembrim ir reģistrējušies kā skolēnu mācību uzņēmums (SMU) “Junior Achievement Latvija”. Vērtēšanas komisiju veidos uzņēmēji ar pieredzi un vērtīgiem padomiem, pašvaldības pārstāvji un nozares eksperti. Katra biznesa ideja saņems speciālistu padomus un ieteikumus tās veiksmīgai realizēšanai.

Lai pieteiktos biznesa ideju konkursam, pretendentam jāiesniedz pieteikums – aizpildīta konkursa pieteikuma veidlapa, kura atrodama Kārsavas novada mājas lapā www.karsava.lv un iesniedzot to līdz 9. novembrim (ieskaitot): 1) Kārsavas novada pašvaldības domē aizlīmētā aploksnē ar norādi „Konkursam „AS VARU!” 2) papildus iesūtīt Konkursa pieteikumu elektronisko versiju uz e-pasta adresi antra.barkane@karsava.lv .

Kārsavas vidusskolas un Malnavas koledžas jauniešiem 19. oktobrī būs iespēja apmeklēt “Uzņēmējdarbības pieredzes stundu”, kur pieredzējušu lektori iepazīstinās ar “JAL” darbību un dalīsies motivējošos pieredzes stāstos par Skolēnu mācību uzņēmumiem, kuri veiksmīgi jau uzsākuši savu darbību.

Piedalies un radi savu biznesa ideju Kārsavas novadā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru