Uzpeldējis jauns video, kurā redzams kā bērnudārza audzinātāja pielieto fizisku spēku pret divgadīgām meitenēm

Raidījums Degpunktā publicējis nepatīkamu video, kurā redzams, kā vienā no Rīgas bērnudārziem, Birzes ielā pastaigas laikā audzinātāja pielieto fizisku spēku pret divām divgadīgām meitenēm.
Audzinātaja neesot izturējusi stresa situāciju, jo abas meitenes audzinātāju neklausīja. Ekrānā redzamie kadri nofilmēti piektdien, 13.novembrī, 197. bērnudārza teritorijā. Audzēkņu pastaigas laikā grupas audzinātajai uznāca dusmu lēkme, jo, visticamāk, bērni viņu negribēja klausīt. Viens no mazajiem tika notriekts no kājām un nopērts, taču otru, aiz rokas sieviete burtiski izrāva ārā no spēļu namiņa.

Lasi arī: VIDEO: Meitene pārvācās dzīvot uz vecu māju un tajā atrada dīvainu sviru; Viņa nolēma to izmēģināt…

Protams, uz šādu agresīvu pieauguša cilvēka rīcību nevarēja nereaģēt apkārtnes iedzīvotāji. Nofilmētais publicēts sociālajos tīklos un drīz vien, vecāki video kadros atpazina arī savas atvases.

Tā otrā meitene, kura bija namiņā un kurai sākumā ar maisu iesita pa galvu, pēc tam viņu izvilka ārā un iesita – tā bija mana meita. Es biju tādā šoka stāvoklī. Uzreiz atprasījos no darba, aizskrēju uz to dārziņu. Man vadītāja piedāvāja noskatīties video, es teicu, paldies, es to jau esmu redzējusi,” raidījumam stāsta viena no mammām.

Audzinātāja, kuras dēļ cietušas trīs un divus gadus vecās meitenes, situāciju skaidroja šādi.

“Es ļoti atvainojos, tāda bija situācija, es meitenēm bišķiņ uzšāvu pa dibenu,” viņa saka.

Tikmēr māte neizpratnē. “Vai viņa paskaidroja, kādēļ uzbruka? Vai meitene viņu neklausīja, vai kas? Viņa taču spēlējās bērnu mājiņā. Audzinātāja gribēja visus bērnus sasēdināt uz soliņa. Nezinu kamdēļ, varbūt, pirms doties iekšā, visus savākt vai vēl kas. Mana meita un tā otrā meitene spēlējās un bēga projām no viņas,” situāciju skaidro vienas no meitenēm māte.

Uz pārrunām un situācijas skaidrošanu izsaukta arī Rīgas 197. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Sarmīte Spinga. Viņa atzīst, ka tā nav norma. Audzinātaja atbrīvota no darba.

Lasi arī: Klajā nākusi informācija par to, ko princis Čārlzs pateicis Diānai dienu pirms kāzām; Pēc tam viņa negribēja precēties

Par nu jau atlaisto audzinātāju zināms, ka šajā pirmsskolas izglītības iestādē, kur mācās aptuveni 200 bērnu, viņa sāka stādāt šogad jūlijā. Darba pieredze šajā jomā viņai līdz tam nebija bijusi.

Lūk VIDEO:

Avots: skaties.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment