Večuks ieraudzīja divas kailas meitenes peldamies viņa dīķī. Tas, ko viņš pateica, bija vienkārši satriecoši!

Vai tu domā – jo vecāks ir cilvēks, jo mazāk spožu ideju viņam ienāk prātā? Nekā nebija! Dažreiz vecāka gadagājuma ļaudis izrāda tādu izdomu un atjautību, ka mums, jaunajiem, joprojām tikai mācīties un mācīties.

Kādam pavecam vīrietim ASV Floridas štatā bija sava saimniecība. Vienā tās galā, smaržīgu augļu koku ēnā, atradās dīķis, kam apkārt bija izvietoti piknika galdi un soli. Tā bija vienkārši ideāla vieta, kur atpūsties un peldēties.

Lasi arī: Suns vienradzis: mazs kucēns piedzima ar asti uz pieres. Divkārši jauks!

Kādu dienu fermeris nolēma aizstaigāt līdz dīķim, jo ilgāku laiku nebija tur bijis. Viņš paņēma lielu grozu, lai novāktu augļus. Kad vīrietis tuvojās ūdenstilpnei, viņš izdzirdēja ķiķināšanu un skaļu smiešanos. Pieejot tuvāk, viņš ieraudzīja divas jaunas meitenes kailas peldamies dīķī.

 

Pamanījušas vīrieti, meitenes nobijās un aizpeldēja uz dīķa tālāko galu. Viena no viņām iekliedzās: “Mēs nenāksim ārā, kamēr jūs neaiziesiet no šejienes!”

Sākumā fermeris samulsa, bet pēc pāris sekundēm uzsauca jaunajām dāmām: “Es neatnācu, lai skatītos, kā jūs plikas peldaties dīķī, un vēl jo vairāk, lai jūs padzītu.”

Lasi arī: Suns vienradzis: mazs kucēns piedzima ar asti uz pieres. Divkārši jauks!

Tad viņš paņēma savu grozu un uzvaroši paziņoja: “Es vienkārši ierados šeit, lai pabarotu aligatoru”.

Kā tu domā, kā meitenes rīkojās, izdzirdot šokējošos večuka vārdus?

 

Avots: chudesa.site un dzentlmenis.com

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru