Sieva jau 10 gadus atsaka vīram seksu. Viņš beidzot neiztur un izmisumā pastrādā ŠO!

chopchop

Ja mīlestība padara traku, tad sekss var padarīt pilnīgi vājprātīgu. Cilvēki ir gatavi uz daudz ko seksa dēļ – daži vēršas pie bijušajiem, bet citi pērk dārgas dāvanas, lai tikai ievilinātu kādu gultā.

Diemžēl arī precēti cilvēki mēdz spert sānsoļus, lai varētu papriecāties.

Tieši tāpēc šī vīrieša rīcība ir apbrīnojama – viņš izvēlējās palikt uzticīgs sievai, kaut arī viņa atteicās nodarboties ar seksu, un tā vietā izdarīja ko daudz sliktāku. 37 gadus vecais Gasi Rams tikai vēlējās izbaudīt tuvību ar sievu Mandžiri, ar kuru ir precējies 17 gadus. Tomēr pēdējo 10 gadu laikā viņi ne reizi nebija nodarbojušies ar seksu. Kādu vakaru Gasi pārnāca mājās pamatīgi piedzēries un centās pierunāt sievu pārtraukt šo celibātu. Tomēr Mandžiri neizrādīja interesi, un viņu arī varētu saprast, jo vīrs knapi turējās uz kājām.

Kad viņa pacietības mērs bija pilns, Gasi spēra izšķirošo soli. Nē, viņš neaizcirta durvis sievas priekšā un arī nedraudēja ar šķiršanos. Tas būtu neprāts.  Tā vietā viņš pastrādāja kaut ko neiedomājamu.

Lasi arī: Viņš atteica sievai seksu, jo bija noguris. Tā izrādījās lielākā kļūda viņa mūžā

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, ko vīrs izdarīja!


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. Kurš teica, ka nevar aizsniegties līdz zvaigznēm? Ieskaties: https://goo.gl/sI26SP

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close