Leslija Millere cīnās ar pašapziņas trūkumu visu savu dzīvi. Viņa tikai tagad, 21 gadu vecumā, pirmo reizi dzīvē ir nopirkusi un uzvilkusi bikini. Viņas bilde kļuva virāla un tika plaši apspriesta.
Leslija pati saprot, ka viņa nav ideāla un pati spēj nosaukt visus savus trūkumus, bet mēs visas varētu no viņas mācīties parādīt divus pirkstus mediju uzspiestajiem sievietes standartiem un mīlēt savu ķermeni tādu kāds viņš mums katrai ir.
Ja vēlies uzzināt Leslijas stāstu un sabiedrības reakciju, tad pāršķir lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Nekad šīs lietas neiznesiet un neatdodiet prom no savas mājas: nākošā “pa pēdām” aizies laime un labklājībaby Laura Andersone
- Virs Latvijas sāk savilkties melni mākoņi: ”Šodien īpaši prātīgi esiet negaisa laikā”by Sandra Vīgante
- Prinča Viljama un Keitas vecākais dēls, princis Džordžs svin 12. jubileju: zināms, kādu dāvanu vecāki sarūpējuši dēlamby Laura Andersone