Alīdas kundze no Latvijas atzīstas – nemīlu savus mazbērnus, jo neciešu vedeklu

 

Bet sirmā kundze tikai pasmejas par šādu perspektīvu. “Godīgi sakot, mani tas nemaz neuztrauc. Ne īpaši arī gribu redzēt! Bērni viņiem problemātiski, neaudzināti, nepaklausīgi, kaut kādi neriktīgi! Vedeklas māte reizēm vecāko paņem pie sevis uz kādām dienām, pēc tam nedēļu nevar atjēgties. Bet, lai abus paņemtu, par to nevar būt ne runas…”

Lasi arī:Tautiete no Vācijas pēc brīvdienām Latvijā mājup atgriezīsies krietni turīgāka

“Pati tur nelielu, vēroju no malas. Vedekla, protams, neapmierināta, viņai gribētos, lai palīdzu ar bērniem tikt galā dienu un nakti. Kā tā var, es taču esmu vecmāmiņa, ha, ha! Bet ar mani saruna īsa. Kā tik kas, atgādinu mūsu sarunu. Pati negribēji man mazbērnus rādīt, atceries? Klusē…”

Vai tiešām vedekla vainīga, ka vecmāmiņa nemīl mazbērnus? Vai arī vecmāmiņa rīkojas nepareizi? Lai nu kā ar dzīvokli, negribi pārdot, paturi, bet varbūt iespējams saglabāt cilvēciskas attiecības ar bērniem un mazbērniem? Piedalīties, palīdzēt kaut ar labu vārdu…

Lasi arī: Latvijā top Baltijā lielākais “outlet” veikalu komplekss un tas tik pabeigt jau pavisam drīz – lūk visa informācija

Kā domā tu? Ieraksti komentāros!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Aija</cite>

    Ko var te piebilst? 1. dēlam ir dzīvoklis, viņš ir pietiekami liels, ja jau pagādāja ģimeni un bērnus-tieši viņam pašam ir jārisina dzīvokļa paplašināšanās jautājums.Pārdodiet šo dzīvokli, paņemiet kredītu uz otru pusi un būs jums lielāks īpašums. 2.Kāpēc vecmammai ir jārisina pieauguša cilvēka problēmas? Tas dēls kaut mazliet par savu mammu vispār domā? Palīdz rēķinus maksāt, zāles un pārtiku iegādājas??? Visdrīzāk zinis par viņu neliekas UN TE JŪS BRĪNĀTIES PAR VECMAMMAS ATTIEKSMI PRET ŠO VISU. Labiem bērniem, kas sniedz saviem vecākiem gan finansiālo, gan morālo atbalstu-nekad nekādas problēmas nav ne ar bērnu pieskatīšanu, ne pat ar to, ka visi dzīvo zem viena jumta cit citu atbalstot. 3. Šajā situācijā vecmammai vienkārši pietiek smadzeņu nepieļaut to, ka viņa paliks bez īpašuma un vispār bez jumta virs galvas. 4. Gan jau kāds tūlīt te bubinās, ka tie mazbērni jau nav vainīgi pie radušās situācijas. Jā, es tam piekritīšu, tomēr par bērnu audzināšanu atbild ne jau vecmamma, bet pirmām kārtām tā vedekla un dēls. Ja bērni ir tik nepaklausīgi un neaudzināti, tas nozīmē, ka tā jau ir viņu problēma un ne jau vecmammas. Ņemiet audzinātāju vai auklīti, maksājiet viņai algu par to, ka tā skolos un audzinās jūsu bērnus. Nav tas vecmammas pienākums, kurai jau tāpatās tā veselība savā mūžā ir sabeigta. Tie mazbērni arī neizrāda nekādu vēlmi tikties ar vecmammu-tas jau ir vecāku attieksmes dēļ. Bērni ir tād neaudzināti tikai tāpēc, ka ņem piemēru no saviem vecākiem. Iesaku nekādā gadījumā nepārdot tieši savu dzīvokli kurā dzīvojat. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ. REZULTĀTĀ PALIKSIET UZ IELAS UN LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ TIKSIET PANSIONĀTĀ. To dēla dzīvokli, pārrakstiet uz viņu-lai viņi dara ko un kā grib. Pietiek, ka jūs to viņam uzdāvinājāt, kaut arī tā dēliņa pienākums būtu jūs apgādāt, nevis jūs izmantot kā papildus finansu un bezmaksas aukli viņu bērniem. Dzīvojiet sev. Paskatieties kas jums ir apkārt, jo mēdz būt, ka pilnīgi sveši cilvēki kļūst tuvāki par saviem radiem.

  • <cite class="fn">Anonīms</cite>

    perfekts komentars

  • <cite class="fn">anna</cite>

    Piekrītu ,

Pievienot komentāru