Dažas minūtes pēc kļūšanas par mammu Briannai Džordanai nācās pārciest sirdssāpes, no kurām baidās ikviena ģimene.
Kad ārsti sniedza viņai jaundzimušo meitu, viņi paziņoja, ka bērns nespēs izdzīvot. Meitenīte bija piedzimusi priekšlaicīgi, un viņai bija iedzimta saslimšana, kas ir tik reta, ka pasaulē no tās cieš tikai aptuveni 100 citu cilvēku.
Mazā Kenadija Džordina-Bromlija tika nosaukta par “Īkstītes” mazuli.
Meitenīte dzimusi 2003. gada februārī Ontārio pilsētā Kanādā. Piedzimstot viņa bija tikai 22 cm gara un svēra tikai 1,13 kg. Taču ārsti jaunajai māmiņai teica, ka meitenīte labākajā gadījumā nodzīvos dažas dienas.
Kenadija cieš no retas formas pundura sindroma, kas arī atbildīgs par viņas mazo izmēru. Viņas mamma teikusi: “Kad viņa piedzima, viņa bija perfeka, tikai miniatūra.”
Slimnīcas personāls viņu iesauca par Īkstīti. Vecāki steidzās viņu kristīt, baidoties no Kenadijas nāves tuvošanās. Māte domāja, ka aizvedīs meitenīti mājās tikai tāpēc, lai viņa varētu tur mierīgi nomirt.
Bet izrādījās, ka mazulīte ir īsta cīnītāja. Viņa ne tikai izdzīvoja, bet pat šokēja visu pasauli!
LASI VĒL: Sliktas ziņas Raimonda Paula sievas dzīvē
Lai uzzinātu vairāk par šo brīnumbērnu un redzētu, kāda viņa izskatās tagad, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Itāļi mani uzaicināja uz dzimšanas dienas ballīti; viesi aizgāja izsalkuši
- Es 35 gadus rīkoju ģimenes sanākšanu netālu no Cēsim, bet ta vienā dienā izlēmu to izbeigt – rezultāts ir laba mācība
- Zane, meitene no mazpilsētas, devās uz Rīgu, lai pārstāvētu savu novadu sportā, bet satika Artūru(1.daļa)
- Ziemas pēdējais cirtiens: sinoptiķi brīdina par mānīgu pavasari, kas liks paciesties krietni ilgāk
- Zane no Rīgas lielveikala atklāja kā veikali māna klientus: “Parasti cilvēki pamana par vēlu vai vispār nepamana”
- Kāds “SEB” bankas klients piedzīvojis lielu vilšanos: “Kad gribēju iepirkties sapratu, ka no kartes pazudusi visa nauda”









