Izvēlies vienu no maciņiem un atklāj savas bagātības patieso maģisko avotu

6. Tavs bagātības avots ir aktivitāte, darbība un virzība uz priekšu. Tava nemainīgā devīze: “Kustība ir dzīve!” Tavai profesijai noteikti jābūt saistītai ar braucieniem un ceļojumiem. Turklāt tev svarīgi ir pievērst laiku sportošanai. Ja tavs darbs nav tāds, izvēlies tīkamu hobiju. Un dvēselē nenovecosi. Kustieties!

7. Galvenais bagātības iemesls ir alkatība, vēlmes. Tai nav obligāti jābūt mantkārībai. Piemēram, tās var būt alkas pēc dzīves, priekiem un labpatikai, ko tā sniedz. Tu, visticamāk, būsi kā zivs ūdenī izklaides sfērā vai restorānu biznesā. Tu gaidi no dzīves jutekliskus priekus, centies sniegt baudu ne tikai prātam, bet arī ķermenim. Un vēl viens svarīgs nosacījums – tev jāmīl savs darbs.

8. Tavas bagātības avots ir svētki un festivāli. Tu vari organizēt bērnu rīta raidījumus, strādāt par fotogrāfu svinībās, tostu uzsaucēju vai muzikantu. No tevis iznāks talantīgs dizaineris, mākslinieks noformētājs vai florists. Tu lieliski tiksi galā ar tūrisma aģenta pienākumiem un spēsi iedvest dzīvību preses izdevumos. Atceries, ka tev nepieciešama spilgta dzīve, jo pelēka monotona ikdiena tevi drīz padarīs skumju.

9. Tavas bagātības avots ir jūtas, empātijas spēja, citu cilvēku izprašana. Tu vari kļūt par labu psihologu, taču šajā gadījumā tev var traucēt pārmērīga emocionalitāte. Tiecies pēc harmonijas. Tev ideāli piemērots jebkāds radošs darbs, tu kā neviens cits māki izpaust savas sajūtas. Tu esi žēlsirdīgs un vienmēr dziļi jūti līdzi tiem, ko dzīve ir apdalījusi.

10. Tavas bagātības avots ir stingra labestība. Tu šai dzīvē centies darīt labu. Tu, visticamāk, esi pārmērīgi stingrs un piesienies cilvēkiem, un tev šķiet, ka viņiem drīzāk palīdzēs pātaga, nevis prjaņiks. Tomēr aiz sava dzēlīgā skarbuma tu slēp dvēseles siltumu. Tava labestība vienmēr ietver arī spēku. Tavs aicinājums strādāt policijā vai dienēt armijā. Bet vēl jebkurā sfērā, kur vajadzīga kritika. Bet neaizmirsti – konstruktīva kritika.

Lasi arī: Tautiete no Vācijas pēc brīvdienām Latvijā mājup atgriezīsies krietni turīgāka

11. Tavas bagātības avots ir savs bizness. Labi, ja tas būs saistīts ar celtniecību. Jo tev pastāvīgi nepieciešams radīt kaut ko jaunu, kas kalpos cilvēkiem ilgus gadus. Tu esi nopietns un atbildīgs cilvēks, spēj būt paškritisks un mācīties no savām kļūdām. Tu esi diezgan labs audzinātājs un skolotājs tiem, kas ir jaunāki par tevi un tikai sāk savu dzīves ceļu.

12. Tavas bagātības avots ir viss, kas saistīts ar metālu un ātrumu. Tā ir gan autorūpniecība, gan viss, kam ir saistība ar vilcieniem un lidmašīnām. Tu esi moderns cilvēks, tev svarīgs ir ātrums. Bet vēl uzticamība un kvalitāte. Dažkārt tev šķiet, ka šī ātruma sacensība tevi ir nomocījusi un nav laika dzīvot. Šādos brīžos tev noteikti vajadzīga atelpa.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru