Ķīmiskā metode
Ja skursteņa tīrīšana tiek veikta regulāri, ķīmiskā metode ir ideāla. Šajā variantā nav jākāpj uz jumta un jāsasmērējas. Jums tikai iepriekš jāiegādājas īpaši produkti.
Tās var būt granulu, tablešu vai šķidruma veidā. Pēc šādu produktu lietošanas cietie sodrēji pārvēršas vieglā pulverī, kas drūp krāsns apakšā. Tomēr ir ļoti svarīgi ņemt vērā ieteikumus, kas rakstīti uz iepakojuma.
Tradicionālās metodes
Ja jūs izolējat cauruli, degšanas laikā iekšpusē veidosies mazāk kondensāta. Un cietā sodrēju garoza ir izgatavota tieši no mitruma un sveķiem.
Lasi vēl: 2 jautājumi, kas nostādīs strupceļā telefonkrāpniekus (iemācīja draugs)
Bet vislabāk sodrējus no skursteņa iztīrīt ar parastajām kartupeļu mizām. Mūsu ciemā mana vecmāmiņa degšanas procesā periodiski pievienoja plīts tīrīšanu, un rezultātā viņai pēc tam nebija mehāniski jāizņem sodrēji.
Kartupeļu mizu lietošana nepavisam nav viltota, tā ir taisnība. Ja jūs laiku pa laikam veicat šo procedūru, kvēpi neuzkrāsies uz caurules sienām.
Lasi vēl: Es vienreiz uzlēju uz nezālēm un tās uzreiz nokalta. Dalos ar triku, ko nezina daudzi
Nu, ja skurstenī jau ir vecas cietas sodrēju garozas, efektīva būs tikai mehāniska metode.
Tevi noteikti interesēs
- Daudzi par to nenojauš – šīs darbības nav vēlams veikt, kad tavs telefons tiek uzlādētsby Rinalds Bergmanis
- Oriģināla recepte – plānās kartupeļu pankūkas ar zaļumiemby Anete Vītola
- Puisis aizveda iepazīstināt uz Madonu vecākus ar līgavu, bet pēc brīža viņi steigšus aizbrauc, atklājot baisu noslēpumuby Rinalds Bergmanis