LTV Ziņu dienests sekos Eiroparlamenta vēlēšanām

LTV Ziņu dienests no 25. līdz 27. maijam aktīvi sekos Eiroparlamenta vēlēšanu norisei Latvijā. Ziņu speciālizlaidumos un diskusijās tiksimies ar vēlētājiem, ekspertiem un partiju pārstāvjiem. Runāsim par vēlētāju aktivitāti un pirmajām prognozēm, bet naktī uz 27. maiju pirmie uzzināsim vēlēšanu rezultātus, jo tos atļauts publicēt tikai tad, kad balsošana noslēgusies visās ES dalībvalstīs.

Latvijai 25. maijā jāievēl astoņi eiroparlamentārieši darbam mūsu valsts interešu aizstāvībai Eiropas Parlamentā, un par šīm vietām cīnīsies 246 kandidāti no 16 partijām. Noslēdzoties priekšvēlēšanu cīņām, vēlētājiem jādodas uz iecirkņiem un jāizvēlas mūsu pārstāvji Eiropas nākotnē. Vēlēšanu dienu ar Ziņu speciālizlaidumu LTV1 sāksim jau stundu pēc vēlēšanu iecirkņu atvēršanas – plkst. 8.00. Turpināsim sekot vēlēšanu dienas notikumiem arī speciālizlaidumos plkst. 11.00 un 14.00. Plkst. 20.00, kad tiks slēgti vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā, Jānis Geste un Ina Strazdiņa vēlēšanu dienas raidījumā kopā ar ekspertiem un politiķiem apspriedīs vēlētāju aktivitāti, iespējamās prognozes par rezultātiem, arī priekšvēlēšanu kampaņas un būtiskāko, kas no Latvijas ievēlētajiem 8 deputātiem darāms Eiropas Parlamentā. Tiks apkopota visa pieejamā informācija par vēlēšanu norisi Latvijā, kā arī interesantākie un spilgtākie sociālo tīku lietotāju viedokļi. Raidījums turpināsies arī pēc “Panorāmas” plkst. 21.25.

26. maija pusnaktī tiksimies Nakts ziņu speciālizlaidumā, kur paziņosim Eiroparlamenta vēlēšanu rezultātus no Latvijas. Savukārt 27. maijā Rīta Panorāma būs ēterā jau no plkst. 6.00 – pārrunāsim Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātius Latvijā un citviet Eiropā, uzklausīsim jaunievēlēto deputātu pirmos komentārus, kā arī tos, kuri palikuši aiz strīpas. Tāpat kopā ar ekspertiem skaidrosim, vai vēlēšanu rezultāti ir pārsteidzoši, vai likumsakarīgi. Plkst. 18.55 pēcvēlēšanu diskusijā Jānis Geste un Ina Strazdiņa iztaujās Eiropas parlamentā ievēlētos Latvijas pārstāvjus un skaidros, kādas būs viņu prioritātes un kādi būs kopīgie un individuālie mērķi, strādājot Latvijas labā.

LSM.lv joprojām pieejama “Partiju šķirotava”, kas, iespējams, kādam var palīdzēt izdarīt izvēli – https://ej.uz/EP_skirotava. Sadarbībā ar LTV Ziņu dienestu LSM.lv nodrošina plašu informāciju par vēlēšanām. Visas vēlēšanu pārraides būs iespējams vērot arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru