Septiņi biedējoši iemesli kāpēc pie mājas nedrīkstot stādīt skuju kokus

Portāls Latvijas avīzes portāls kokteilis.lv  sagatavojis materiālu, kurā skaidro, kāpēc it kā nevajadzētu pie mājām stādīt skuju kokus. 

Mūsu senči nekad nestādīja dārzā pie mājas skujkokus. Ar ko saistīts šis ticējums? Izrādās, tam ir ļoti nopietns un vērā ņemams iemesls, kāpēc šiem kokiem neesot vietas tuvumā pie mājas un ģimenes.

1. Egle tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajiem kokiem – enerģētiskajiem vampīriem. Stādīt to tuvu mājai pavisam noteikti nevajadzētu, jo tā “izsūc” enerģiju no mājā dzīvojošajiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Tāpat senatnē ticēja, ka egle, kas atrodas tuvu mājai, piesaista nelaimes un slimības.

2. Tāpat nav ieteicams pie mājas stādīt tūjas, jo šie koki simbolizē mirušo pasauli. Tūjas ir ļoti ieteicamas kapos, taču ne pie mājas, kurā dzīvo cilvēki.

3. Biedējošs ticējums saistās ar egļu un tūju augšanas ātrumu – sensenos laikos ticēja, ka, ja egle vai tūja pāraug augumā to cilvēku, kas to iestādījis, šis cilvēks var saslimt vai pat nomirt.

4. Taču, ja šie koki pārauga pat mājas jumtu, tika uzskatīts, ka ir gaidāma liela nelaime vai traģisks negadījums, kas skars māju – piemēram, ugunsgrēks.

5. Vēl kāds ticējums vēstī, ka skujkoki “izdzīvo” no mājas vīriešus – tas nozīmē, ka mājās, kuru tuvumā aug egles vai tūjas, valda strīdi un nelaimīgas attiecības, kas, galu galā, beidzās ar to, ka vīrieši ģimeni pamet.

6. Tāpat egli saista ar mirušo pasauli un uzskata, ka jebkura egle, kas atrodas mājas tuvumā, patiesībā piesaista mirušo pasauli. Ne velti bērēs, izvadot cilvēkus uz to pasauli, tiek izmantoti tieši egļu zari.

7. Tieši tikpat neieteicami stādīšanai pie mājas ir tādi koki kā ciedrs un priede. Bioenerģētiķi apgalvo, ka visi šie koki ir enerģētiskie vampīri, kas ļoti slikti ietekmē blakus dzīvojošos cilvēkus un mājdzīvniekus. Cilvēki, it īpaši bērni un veci cilvēki var bieži slimot, viņus var mocīt bezmiegs un pat murgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru