Vīrietis palīdzēja vecas tantiņas auto nomainīt riepu; Tikai vakarā viņš saprata, kas patiesībā notika

Tur viņa satika viesmīli, kas piedāvāja dvieli, lai nosusinātu viņas no lietus samirkušos matus. Un te tantiņa pamanīja, ka viesmīle ir sieviete ar ļoti lielu vēderu – laikam pēdējos grūtniecības mēnešos. Viņa noteikti ir ļoti nogurusi, taču izskatās pēc jaukākā cilvēka pasaulē.

Vecā tantiņa pasūtīja limonādi un ļoti ātri to izdzēra. Tad viņa atcerējās par Braienu Andersonu. Viņa samaksāja par savu dzērienu ar 100 dolāru banknoti, taču brīdī, kad viesmīle gāja pēc atlikuma, tantiņa ātri devās projām.

Oficiante atrada zīmīti, kas bija uzrakstīta uz salvetes: “Pa ceļam uz šejieni man palīdzēja kāds ļoti labs cilvēks. Tagad es palīdzēšu arī jums.” Salvetē bija ietīti vēl 400 dolāri.

Viesmīle bija tik ļoti lielā šokā. Nākošajā mēnesī viņai bija jādzimst mazulītim, tādēļ tuvākās nedēļas būs ļoti grūtas. Viņa paņēma naudiņu, ielika to savā kabatā un beidza savu maiņu.

Lasi arī: 5 pazīmes, kas liecina, ka cilvēks nodzīvos ilgu mūžu. Zinātnieku pētījums

Pēc pāris stundām viesmīle atnāca beidzot mājās. Viņa ierāpās gultā un, domājot par to, kā viņai ir paveicies, pieliecās pie vīra, lai iedotu buču un teica: “Es tevi mīlu, Braien Anderson!”

Avots: abiem.info

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru