Karsti! Paskaties tik uz šīm Brazīlijas ‘dibenfestivāla’ “Miss Bum Bum 2017” dalībniecēm! (FOTO)

Brazīlījā notiek ikgadējā “Miss Bum Bum” skaistumkonkursa atlase, kur savus apaļumus nekautrējas izrādīt brazīļu skaistules. Viņas drosmīgi iziet Sanpaulu ielās, kur festivāla gaisotnē, demonstrē savu gatavību piedalīties tik populārajā konkursā.

Konkursa fināls norisināsies šī gada 5.novembrī, kur no visām attēlos redzamajām daiļavām piedalīsies vien piecpadsmit, no kurām viena tiks pasludināta par gada skaistākās pēcpuses īpašnieci Brazīlijā. Atlase kā ik gadu tiek pavadīta festivāla cienīgā gaisotnē (vietējie šo konkursu dēvē par “dibenfestivālu”) ar gājienu Sanpaulu ielās.

Šī atlase šogad ir iezīmējusies visai neparasta tā kā pirmo reizi tajā piedalās sieviete, kurai ir amputēta kāja – brazīļu modele Rubia Mačado vēlas parādīt sievietēm, ka viņu figūra ir skaista neskatoties ne uz kādiem dzīves triecieniem, tāpēc atlasē piedalījās bez kājas protēzes.

Zemāk attēli no atlases gājiena Sanpaulu pilsētā, Brazīlijā.

 

Lasi vēl: Vai tu spēj noteikt kā šī skaistule pelna naudu? Vai stereotipi ir realitāte?

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close