Slepenas, noderīgas Android funkcijas, par kurām 90% lietotāju nezina: #2 ir jāizmanto visiem!

android-funkcijas

Šķiet, ka mūsdienās vairs nav cilvēku, kuriem kabatā nebūtu viedtālruņa.

Neskatoties uz to, ka jaunākās paaudzes telefoni ir gandrīz katram un to, ka tos ikdienā izmantojam, ne tikai saziņai, bet arī izklaidēm un pat darbam, tomēr, ne visi cilvēki zina, cik spējīgas patiesībā ir šīs ierīces.

Esam apkopojuši dažas uz Android operētājsistēmām balstītu viedtālruņu funkcijas, par kuru eksistenci daudzi nezina. Šīs funkcijas spētu atvieglot tavu dzīvi!

1. Vieglākais veids, kā taupīt viedtālruņa bateriju

10541060--1485339102-650-a5d0a5d0b5-1485926380

Ja viedtālrunī kā fona attēlu iestatīsi melnu vai vienkāršu, tumšu fonu, tad izslēgsies automātiskā pikseļu izcelšana un tu pamanīsi, ka telefons ar vienu uzlādi darbosies daudz ilgāk. Šī funkcija pagaidām nav pieejama visās androīda ierīcēs,  bet tā ir ieviesta gandrīz visos Samsung viedtālruņos un planšetēs. Izmēģini!

Lasi arī: 2017. gadā šo telefonu īpašnieki vairs nevarēs lietot WhatsApp aplikāciju; tavs telefons ir sarakstā?

Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar pārējām Android viedtālruņu slēptajām funkcijām:


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close