Auris. Piedzīvo labāku braukšanu

Auris ir automobilis, ar kuru Tu ilgosies atkal izbraukt, katru dienu. Tā drosmīgais, dinamiskais stils acumirklī piesaista skatienu, bet plašais augstās kvalitātes salons ir gan intuitīvi izmantojams, gan skaists. Un, pateicoties Toyota atsaucīgajai hibrīda piedziņai vai moderno benzīna un dīzeļa dzinēju klāstam, Tevi sagaida perfekts brauciens.

Auris piemīt svaigs un pievilcīgs izskats. Izteiksmīgie, jaunie LED priekšējie lukturi vai dinamiskais priekšgala un aizmugures dizains – jaunais Auris ir radīts, lai būtu iekārojams.

Toyota Auris fokuss ir skaidrs: Jūs – vadītājs. Pateicoties inovatīvajam, integrētajam panelim, tas bezrūpīgi apvieno intuitīvu funkcionalitāti un stilīgu dizainu. Jaunais Auris Touring Sports ir universāls, ar kuru Tu ilgosies atkal izbraukt. Tā drosmīgais, dinamiskais stils acumirklī piesaista skatienu.

Salonā sajūtama augstākā kvalitāte, kas ir gan intuitīva, gan skaista, ar plašu un viegli pieejamu bagāžas nodalījumu. Un, pateicoties Toyota atsaucīgajai hibrīda piedziņai vai moderno benzīna un dīzeļa dzinēju klāstam, Tevi sagaida perfekts brauciens.

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru