Kambala liek uz Superbowl

Kaspars Kambala un vēl vismaz 100 miljoni svētdien (pēc Latvijas laika pirmdien 1:30) skatīsies 100. NFL sezonas kulmināciju jeb “Super Bowl”.

Šķietami pasaulē lielāko sporta un šova hibrīdu. Šoreiz abas pasākuma sastāvdaļas būs visaugstākajā līmenī. Puslaikā uzstāsies latino dāmas Dženifera Lopesa un Šakira, bet laukumā gaidāms neaizmirstams, dulls un iespējams asiņains duelis.

Latvijas bokseris un basketbola leģenda Kaspars Kambala ir liels amerikāņu futbola atbalstītājs. Viņš savulaik dzīvojis Milvoki un gājis uz “Packers” spēlēm, ASV, tāpēc pieder pie sieru galvu kopienas (cheesheads – Grīnbejas “Packers” atbalstītāju iesauka).

Kaspars gaidāmajā mačā liek uz Sanfrancisko “49ers”, uz komandu, kurai bukmeikeri neparedz favorīta statusu. Savukārt, ja Kasparam piedāvātu iet laukumā, viņš izvēlētos uzbrūkošās līnijas (offensive lineman) pozīciju, kura arī vislabāk atbilst Latvijas boksera parametriem – tās loma ir aizsargāt savas komandas metēju un ķērājus no pretinieku ķetnām.

Lasi arī: Meitene no Igaunijas laimē 3,6 miljonus eiro

Maiami “Hard Rock” stadionā tiksies Kazasass “Chiefs” pret Sanfrancisko “49ers”. Aizraujošāku maču “Super Bowl” grūti iedomāties. Kāpēc? Tāpēc, ka “Chiefs” satiksmi laukumā diriģē šobrīd labākais quarterback jeb metējs pasaulē Patriks Mahoumss – 2018. gada sezonas MVP un galvenais kandidāts uz “Super Bowl LIV” MVP balvu. Viņu var saukt par staigājošu highlight reel, veiktās piespēles brīžiem ir absurdas, bet pretiniekiem nāvējošas. Protams, arī ieroču pienesēji Patrikam netrūkst. Tā, lūk, īpaša uzmanība jāpievērš nr. 15 sarkanajās formās.

Otrā frontē galvenās vijoles ir citās pozīcijās. “49ers” treneris Kails Šenahens ir viens no iemesliem, kādēļ komanda, kura vēl pagājušajā gadā bija priekšpēdējā vietā visā līgā, tagad atrodas tik tuvu tronim. Šenahens ir slavens kā galvenais arhitekts Atlantas “Falcons” uzbrukuma shēmām 2016. gadā, kas tiek uzskatītas par labāko modernās ēras NFL uzbrukumu.

Vēl jāizceļ “49ers” aizsardzība, kas ir labākā izslēgšanas mačos un otrā labākā regulārajā sezonā. Tās stūrakmens ir rūkijs Niks Bosa. Viņa iedvesmoti visa aizsardzības komanda spēle robežojas starp dzelžainu un vardarbīgu.

Pafbet.lv bukmeikera komentārs par gaidāmo “Super Bowl”: “Šādas spēles padara bukmeikera darbu reizē sarežģītu un aizraujošo. Prognozēt uzvarētāju ir ārkārtīgi grūti. Tomēr nelielā favorītu statusā ieceļam “Chiefs”. Viņu uzbrukums izslēgšanas mačos ir bijis nepārspējams, pateicoties Patrika Maholmsa, Tairīka Hila un Trevisa Kelses pūlēm, kuri visi ir līgas līderi savās pozīcijās. “49ers” pluss ir sabalansētā komanda, taču ar vājāku metēju Džimiju Garopolo. Arī laikapstākļu faktors var nākt par labu Sanfrancisko komandai. Spēles dienā šobrīd sola spēcīgus nokrišņus, tas mazāk ietekmēs piezemēto “49ers” futbolu, nekā tālo piespēļu mīlošos “Chiefs”.”

Uz kuru komandu liksi Tu?

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment