Kivičs atklājis, ka izjukusi viņa laulība; Viņa jaunā otrā pusīte ir Liene Skulme

Mūziķis, TV personība un politiķis Andris Kivičs portālam Delfi atklājis, ka izjukusi viņa 6 gadus ilgusī laulība ar sievu Madaru. 

Vienlaikus Andris arī atzīst, ka no rudens viņam ir jaunas attiecības – viņa otrā pusīte tagad ir māksliniece un sabiedrības dāma Liene Skulme. A. Kivičs arī īpaši uzsver, ka Liene nav vainojama pie viņa laulības izjukšanas.

Krīze laulībā ar Madaru sākusies pirms aptuveni viena gada. Abi sākumā domājuši, ka attiecības izdosies saglābt un uzšķilt agrāko dzirksti, pat devušies vairākos kopīgos ceļojumos, tomēr beigās nonākuši pie secinājuma, ka jūtas ir neatgriezeniski mainījušās.

Kā atklāj mūziķis, viņš un Madara jau kādu laiku dzīvojuši kā divi labi draugi, kuri dala rūpes par abām kopīgajām meitiņām Keitiju un Kimu. Visbeidzot abi pieņēmuši faktu, ka laulību vairs nav iespējams saglābt, un nolēmuši šķirties.

“Mēs varējām turpināt dzīvot kopā kā divi draugi un audzināt meitas, bet man vienmēr vissvarīgākā ir bijusi mīlestībā, un es gribu būt kopā ar cilvēku, kuru mīlu,” stāsta Andris.

Kad jau šķitis, ka viņš vairs nepiedzīvos īstu, skaistu mīlestību, Andris negaidīti sastapis cilvēku, kurā viņš iemīlējies. Tobrīd viņš un Madara vairs nav bijuši īsta ģimene.

Lai nerastos nekādi pārpratumi un baumas, mūziķis atklāj, ka viņš pirms aptuveni mēneša uzsācis attiecības ar žurnālisti un mākslinieci Lieni Skulmi. Abi nesen uzsākuši arī kopdzīvi.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk par Andra jaunajām attiecībām

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru