Kobes Braienta labākais draugs atklāj baisu lietu, ko par savu nāvi teica pats Kobe daudzus gadus atpakaļ

Kobes Braienta viens no labākajiem draugiem – bijušais basketbolists Treisijs Makgreidijs – intervijā ar sporta kanāla ESPN TV raidījuma vadītāju Reičelu Nikolsu atklājis kādu pārsteidzošu lietu, ko Kobe Braients daudzus gadus atpakaļ teicis pats par savu nāvi. 

T. Makgreidijs norāda, ka Kobe Braients pats piesaucis savu nāvi daudzus gadus atpakaļ. “Tas izklausās neticami, bet Kobe to piesauca. Viņš to piesauca. Viņš savulaik visu laiku teica – es gribu mirt jauns. Es domāju, ka viņš bija traks. Viņš savulaik teica – es gribu mirt jauns. Es gribu būt iemūžināts uz visiem laikiem. Es gribu, lai man būtu labāka karjera kā Maiklam Džordanam, un nomirt jauns!”, Kobes teikto atstāta Makgreidijs!

Lasi arī: Megana ar Hariju tikko tikai ieradušies Kanādā, bet vietējie jau neapmierināti un grib viņus padzīt

Raidījum vadītāja Nikolsa gan atzīmē, ka karjeras otrā puse viņš ļoti mainījās un, pēc savas NBA basketbola karjeras, pārvērtās – kļuva par ģimenes cilvēku un veltīja lielu daļa savas dzīves meitām un ģimenei. Arī Makgreidijs norāda – šis paziņojums bija pirms Kobem bija bērni. Pēc tam, viņš, protams, gribēja būt daļa no savu meitu dzīves.

Lūk video. Minētā saruna notika sākot no video 1.20 min!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru