Noskaidrots, kas gaida katru zodiaka zīmi 2018. gada beigās – pirmsjaungada horoskops

Daudziem zodiaka zīmju pārstāvjiem vēl tikai priekšā svarīgi notikumi, pēc kuriem dzīve var kardināli mainīties, raksta portāl la.lv.

Pat ja gada laikā tavā dzīvē nav notikušas lielas pārmaiņas, tas nenozīmē, ka tās nav iespējamas vēl atlikušajās 2018. gada dienās.

Uguns stihija: Auns, Lauva, Strēlnieks

Saskaņā ar horoskopu aizejošais gads bija īpaši piesātināts tieši Uguns stihijas pārstāvjiem. Bet ar to pārmaiņas vēl nebeigsies! Astrologi apgalvo, ka pēdējais 2018. gada mēnesis Auniem, Lauvām un Strēlniekiem sola sarežģījumus darba un finanšu jomā.

Gada beigas ir saspringtākais laiks, un tieši tad impulsīvie Auni var ciest sava viegli uzliesmojošā rakstura dēļ. Tomēr, ja pareizi vadīsi savas emocijas, saglabāt darbu tomēr izdosies.

Lauvām un Strēlniekiem jābūt uzmanīgākiem ar pirmssvētku tēriņiem, jo izšķērdība var ņemt virsroku pār veselo saprātu.

Līdzekļus jātērē apdomīgi, bet vēl labāk tēriņus jau savlaicīgi saplānot, citādi naudas trūkums kļūs par galveno problēmu ne tikai gada pēdējās dienās, bet arī jaunajā, 2019. gadā.

 

Zemes stihija: Vērsis, Jaunava, Mežāzis

2018. gads pagāja Zemes stihijas pārvaldībā, tāpēc Vērši, Jaunavas un Mežāži varēja rēķināties ar vieglāku dzīvi. Pēdējās aizejošā gada dienas arī šajās zodiaka zīmēs dzimušajiem varētu būt mierīgas, bet tikai tajā gadījumā, ja viņi paši nesagraus to, kas sasniegts gada laikā.

Gada beigās slinkums var pilnībā pārņemt Vēršus, jo var rasties sajūta, ka grūtākais jau aiz muguras. Tomēr nevajadzētu atslābināties, jo bezdarbība var nozīmēt, ka garām palaistos darbus jāpaspēj izdarīt pašās pēdējās aizejoša gada dienās. Steiga var būt saistīta ar nopietnām kļūdām, par kurām būs jāmaksā 2019. gadā.

Mežāži var pārlieku aizrauties ar darbu, un tas ne sevišķi labi ietekmēs privāto dzīvi. Kā likums, Mežāzis ir ļoti strādīgs, bet gada beigās jāatrod laiks arī atpūtai. Pavirši izturoties pret tuviniekiem darba dēļ, Mežāzis riskē Jaungadu sagaidīt saspringtā atmosfērā ģimenē.

Gada pēdējās dienās Jaunavas varēs beidzot baudīt harmoniju. Svarīgākās problēmas jau atrisinātas, un šobrīd neviens nesola jaunas grūtības. Pienācis laiks atpūtai un patīkamām svētku rūpēm. Jaunus darbus sāksi jau 2019. gadā!

 

Gaisa stihija: Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Gada pēdējās dienas negatīvas pārmaiņas Gaisa stihijas zīmēm neatnesīs. Tomēr dažiem vērts izanalizēt kļūdas, kas pieļautas 2018. gadā, lai izvairītos no tām jaunajā gadā.

Dvīņus un Ūdensvīrus gaida kāds nopietns šķērslis. Ja izdosies to pārvarēt, šo zīmju pārstāvji jau drīz varēs mainīt dzīvi uz labo pusi.

Astrologi brīdina, ka 2018. gada beigās Dvīņiem un Ūdensvīriem nav ieteicams radikāli mainīt dzīvi, piemēram, meklēt jaunu darbu vai šķirties no mīļotā cilvēka. Tādām pārmaiņām jāsagatavojas, tāpēc to īstenošanu labāk atlikt u 2019. gadu.

Svaru neatlaidība un centieni nav bijuši velti: pūliņu augļus baudīsi tieši 2018. gada beigās. Iespējamas nelielas pārmaiņas privātajā dzīvē.

 

Ūdens stihija: Vēzis, Skorpions, Zivis

Dažiem Ūdens stihijas pārstāvjiem 2018. gads bija īpaši smags. Atgūt veiksmi un spēkus izdosies tieši gada pēdējā mēnesī. Tāpēc izvirzītos mērķus, iespējams, tomēr izdosies sasniegt.

Vēžiem un Zivīm nevajadzētu veidot grandiozus plānus aizejošā gada pēdējām dienām, jo labs rezultāts tāpat nav gaidāms. Dažas problēmas un konflikti atrisināsies paši no sevis vai ar citu cilvēku palīdzību.

Aizvadītā gada notikumu dēļ Vēža emocionālais stāvoklis var strauji pasliktināties. Tomēr šīs zīmes pārstāvjiem palīdzīgu roku var sniegt kāds attāls paziņa.

Skorpioniem horoskops sola pārmaiņas privātajā dzīvē. Īpaši tas attiecas uz tiem, kuri visu gadu centās atrast otro pusīti, vai tiem, kuri domā par pašreizējo attiecību izbeigšanu.

Vērts pievērst uzmanību dažādām zīmēm, jo daudzas no tām sola Skorpionam jaunu mīlestību. Tomēr astrologi brīdina, ka neuzmanīgus Skorpionus var gaidīt finansiāli zaudējumi – jauni paziņas var izrādīties krāpnieki.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru