Pasaki, kā tu turi telefonu un mēs pateiksim daudz ko par tevi

Telefoni ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu, tie aizvieto daudz ko: modinātājpulksteni, piezīmju grāmatiņu, fotoaparātu, balss ierakstītāju – un viņiem vēl ir milzīgs citu funkciju skaits.

Attiecības, draudzība, darbs – teju viss atrodams šajā mazajā ierīcē. Uz brīdi padomā, cik reizes dienā tu to turi rokās? Izrādās, ka svarīga loma ir tam, kā turi tālruni.

Tests rakstura noteikšanai

Ir četri galvenie tālruņa turēšanas veidi, un, kā izrādījās, katrs no tiem atbilst noteiktas personības cilvēkiem. Uzzini, pie kāda tipa tu piederi! Brīvajā laikā izpildot psiholoģiskos testus, cilvēks sāk labāk izprast sevi un bieži ir harmonijā ar citiem, un turklāt tas ir arī ļoti interesanti.

 

1. Tu turi telefonu vienā rokā un ar īkšķi ievadi tekstu.

Tas, ka tu turi tālruni vienā rokā, norāda, ka veic vairākus uzdevumus. Disciplīna ir tavs otrais vārds. Tu lieliski tiec galā ar saviem uzdevumiem. Tu esi sakārtots, organizēts, vienmēr saproti, kas ir labs un kas slikts.

Lasi arī: Kāpēc naktī vislabāk gulēt ar spilvenu starp kājām – septiņi svarīgi iemesli

Tu esi atvērts cilvēks, mīli būt uzmanības centrā. Un vēl tu ļoti mīli runāt un stāstīt par sevi. Bet uzklausīt otru cilvēku – priekš tevis tas nav viegls uzdevums. Cilvēki bieži uz tevi apvainojas, bet tu to nedari speciāli. Tu novērtē īstu mīlestību un spēj to atšķirt no izlikšanās. Tavam dvēseles draugam ir ļoti paveicies, jo viņa dēļ tu esi gatavs uz visu un vēl vairāk.

 

Šķir otru lapu, lai noskaidrotu aprakstus par pārējiem variantiem

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru