Viņa skolā staigāja bez krūštura; neticami, ko izdarīja skolas vadība

34FBFA1200000578-3627774-image-a-4_1465235263160

ASV vidusskolas izlaiduma klases skolnieces sarīko protestu, pēc tam, kad vadība izteica rājienu vienai no skolniecēm, jo viņa nevalkāja krūšturi.

Vai skolas reakcija tiešām bija atbilstoša? Meitene uzskata, ka viņa bija ģērbusies piedienīgi.

Mūsdienās aizvien populārāk sieviešu vidū kļūst tendence nevalkāt krūšturi. Lielu uzmanību ir pievērsusi kāda skolniece ASV, Montānas štatā. Viņa pēc došanās uz skolu bez krūštura saņēma rājienu no skolas vadības, paskaidrojums, kāpēc šāds rājiens viņai tika izteikts, bija nesaprotams. Bet meitene, protams, neklusēja un vēlējās pierādīt, ka viņai ir taisnība.
Viņa kopā ar citām vidusskolas izlaiduma klases meitenēm sarīkoja protestu. Video no šīs protesta akcijas ievietoja internetā, kur meitene guva sev lielu atbalstu.


Šķir nākamo lapu, lai redzētu kā bija ģērbusies skolniece:


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. filips-72
  2. murgs

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close