Lūk, zonas, kur tava meitene vēlas, lai tu viņu skūpstītu! Skūpstot #6, viņa būs EKSTĀZĒ

eaps26izezj136ebelz9

Skūpstīšanās ir svarīga attiecību sastāvdaļa, pāri skūpstas satiekoties un atvadoties, pirmajos mēnešos principā ikvienā brīdī, ko pavada kopā.

Tas ir emocionāls veids, kā izrādīt savu pieķeršanos un mīlestību. Skūpstīšanās bieži vien kalpo kā priekšspēle. Skūpstīšanās laikā smadzenēs izdalās viela – oksitocīns, kas mazina stresu, palielina labsajūtu, tāpēc to sauc arī par laimes hormonu.

Lai gan tava meitene ir sajūsmā, kad tu viņu skūpsti uz lūpām, ir daudz citu ķermeņa zonu, kur tava meitene slepus gaida, lai viņu noskūpstītu!

Šajā rakstā noskaidrosim, kuras ir tās ķermeņa zonas, kurās vajadzētu skūpstīt sievieti, neskaitot lūpas. Šādas pārmaiņas var darīt brīnumus tavās attiecībās, un tu mums pateiksies par šiem padomiem!

Lasi arī: 14 pamācības kaislīgam skūpstam

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kuras vietas tās ir!


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. Mārtiņš

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close