Lietas, ko parasti dara sievietes, ja krāpj savu vīrieti – #5 notiek visbiežāk

ce58rrzonzwtqfmetoay

Neviens negrib tikt krāpts. Vīriešiem krāpšana no sievietes puses kārtīgi iedragā pašapziņu, iedomājoties, ka viņa draudzene ir vairāk nekā tikai tikusies ar “senu draugu” vai “paziņu”, kurš ir izrādījies labāks par pašas mīļoto.

Attiecībās uzticība ir ļoti svarīga – cilvēkam ir jāsaprot, vai var savu sirdi uzticēt citam. Tomēr tas tev nav jāizrauj no zila gaisa, jo ir iespējams noteikt, vai tavs partneris tevi krāpj vai nē. Mainās uzvedība, attieksme – nav obligāti jāskatās viņa telefona īsziņās, lai noprastu, ka kaut kas nav tā, kā tam vajadzētu būt.

Pirms uzskaitām pazīmes un darbības kādas tiek veiktas, ja sieviete jūs krāpj, sākumā apskatīsim iemeslus, kāpēc vispār krāpšana mēdz notikt.

Sievietes, tāpat kā vīrieši, ir dažādi indivīdi ar savām personīgajām īpašībām, vēlmēm un vērtībām. Bet, ja mēs vēlamies apskatīt situāciju, kurā partneris varētu krāpt, tad šādas situācijas iemesli var būt ļoti dažādi, neatkarīgi no tā, vai tas ir vīrietis vai sieviete.

Daži iespējamie iemesli, kāpēc cilvēki, ieskaitot sievietes, varētu krāpt savus partnerus, var ietvert:

Nepiepildītas vajadzības vai neapmierinātība attiecībās: Ja viens no partneriem jūtas neapmierināts vai nepietiekami atbalstīts savās attiecībās, tas var veicināt neuzticību vai meklēšanu pēc citiem cilvēkiem, kas spēj piedāvāt emocionālo un fizisko apmierinājumu.

Komunikācijas trūkums: Ja attiecībās ir vāja komunikācija, partneri var nesaprast savas vēlmes, bažas vai neapmierinātību. Tas var novest pie šķēršļiem, kas rada atvērtu vārtu citiem potenciālajiem partneriem.

Piedzīvojumu meklējumi: Daži cilvēki var krāpt, jo viņi meklē kaut ko jaunu un aizraujošu. Monotono rutīnu izjūta var veicināt vēlmi pēc piedzīvojumiem un aizraušanās.

Nepietiekama pašapziņa: Ja kādam ir zems pašnovērtējums vai viņi nejūtas pievilcīgi, tas var novest pie centieniem meklēt apstiprinājumu un pieņemšanu citiem cilvēkiem, ieskaitot citus partnerus.

Ir jāatzīmē, ka attiecību sarežģījumi un neuzticība var būt gan vīriešiem, gan sievietēm, un šādi jautājumi ir jārisina individuāli, pamatojoties uz konkrēto situāciju un iemesliem. Lai veidotu veselīgas un uzticības pilnas attiecības, svarīgi ir strādāt pie komunikācijas, savstarpējas uzticēšanās un savstarpējas cieņas attīstības.

Lūk pazīmes:

 

Nepārtraukti strīdi

Šādā veidā sieviete cenšas nomaskēt visu to, ko nepareizi ir izdarījusi jūsu attiecībās. Viņa meklē kaut mazāko nepilnību attiecībās un cenšas to padarīt lielāku un nozīmīgāku, lai beigu beigās tā izjauktu jūsu savienību.

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu pārējās lietas, kā noteikt to, vai tava draudzene tevi krāpj!

 

Viņa kādu jaunu paziņu, iespējamo mīļāko sauc par “vienkārši draugu”

Esi uzmanīgs, uzdodot šāda veida jautājumu. Viņa uz to jau ir sagatavojusi atbildi. Bet, ja tomēr izdomā apjautāties, kas ir šis “vienkārši draugs”, tad pievērs uzmanību viņas mikro-izteiksmēm, it īpaši, ja viņa ļoti izvairīgi atbild uz šo jautājumu. Ja viņa neveido acu kontaktu ar tevi tajā mirklī, ir iemesls uztraukties.

Lasi arī: Īpašais horoskops – uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi

 

Lasi arī: Aktrise Ieva Florence publicējusi pikantu kadru, kurā redzama kaila jūras krastā

Viņa jautā par tavu dienas grafiku

Protams, ne vienmēr tas nozīmē, ka tava draudzene tevi krāpj. Bet atkarībā no situācijas, kurā to ir normāli vai ne tik normāli jautāt, pievērs tam uzmanību. Atbildi ar pretjautājumu – kādēļ tevi tas interesē? Un pēc tam vēro viņas reakciju, iespējams, ka viņa plāno kādu slepenu tikšanos tad, kad tevis nebūs mājās.

Viņa ir pārņemta ar dažādām domām

Kad centies ar viņu runāt, viņa īsti nespēj neko atbildēt, ir ļoti iedziļinājusies domās, tomēr neļauj tām iznākt uz āru. Iespējams, ka viņa daudz domā par to, kā izbeigt attiecības ar tevi, lai tu tajā pašā laikā neuzzinātu par viņas neuzticību.

Konfrontācijas laikā viņa neatbild piemēroti

Ja tu uzdod tiešus jautājumus, kas ir saistīti ar krāpšanu, viņa atbild izvairīgi, tā arī īsti neko nepasakot – tā ir zīme. Iespējams, ka viņa nemaz nenoliegs faktu, bet atbildēs ar pretjautājumiem vai kaut kā citādi izvairīsies no atbildes. Esi vērīgs!

Lasi arī: Īpašais horoskops – uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi

Jūsu tuvība ir pierimusi

Ja viņa vairs necenšas tev pieglausties un apkamp, līdz aizmiegat, tev pašam dabiski radīsies sajūta par krāpšanu. Varbūt viņa ir nogurusi no savas neuzticības, kas ir notikusi pirms 3 stundām vai arī viņa patiešām vairs ar tevi neko nevēlas.

Avots: wittyfeed.com

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">Sieviete</cite>

  Kāds sviests!

 • <cite class="fn">Stop.</cite>

  Sievietes no saakta gala ir meliigas un peerkamas kuces, pilniigi visas. Katrai kucei sava cena

  • <cite class="fn">mamma mia!</cite>

   Nu tad novelu tev pie tadam ari palikt. Normali domajoss virietis pat par mau*m ta neizsakas! Tev skiet ka viriesi nekrapj? It ipasi ja, sievietes ir gaidibas! Dala vel pamet ar visu bernu jo, gribas svaigaku galu!
   Tu saki,katrai ir sava cena. Tad tava cena bus muziga vientuliba!

  • <cite class="fn">Anonīms</cite>

   Bet viriesi no sakta gala ir uzputigi, iedomigi, rupji, nezeligi, neaprekinami, krapnieciski, mantkarigi pretekli un teroristu sudi, pilnigi visi, bet jo ipasi, seviski un izcelami – tu! Katram pirdeklim un trulajam gorillas lidziniekam sava cena – nostadi citus zemak par sevi, pieliec pilnu vederu ar treknu un gradigu, izvale paris bezpalidzigas verdzenes un tad liecies sava piehlamotaja midzeni un guli lidz pastardienai! pat negribas cuku apvainot, salidzinot so nabaga radibu ar tevi! Zini, viena tada kuce reiz dzemdeja tevi, smerdeli!

   • <cite class="fn">Anonīms</cite>

    Cik ļoti skan pēc sāpinātas vientuļās, mazgadīgās mammas xD

    • <cite class="fn">Anonīms</cite>

     Neesmu ne vientula(man ir ediens, draugi un internets XD), ne mamma, vnk pieriebusies tie tevini, kuri sita plurkst visas malas un apvaino sievietes!

  • <cite class="fn">Anonīms</cite>

   Cik mamma maksā?

  • <cite class="fn">Mmmmm</cite>

   Nevajag tikai dirst ja ! Veči paši visi sukas suņi ir , kamēr neatradīs savu īsto lauveni, apdzīšanas visas kuces

  • <cite class="fn">lol</cite>

   žēl ka tu esi tikai tādas sastapis.

 • <cite class="fn">Jep</cite>

  Šis idiotu portāls arī saņem Sorosa naudu par deģeneratīvu ideju sludināšanu?

 • <cite class="fn">Labdien</cite>

  Ko tad lai saka par viriesiem ? Citi lohi citi maukuri citi nezin vel kadi tur un vel uzdrosinas sievietes nodirst par perkamam kucem ka pasi nav labaki . Sola baigo milestibu bet taja pat laika ari or cita

  • <cite class="fn">Vajag mieru. :)</cite>

   Es atvainojos, bet dēļ viena garīga invalīda un morāla kropļa nevajag arī par visiem vīriešiem tā teikt, tā pat kā tam deģenerātam nebija tiesību to teikt par sievietēm.

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  Tik nepārliecināti par sevi vīrieši ar zemu pašapziņu un dažos gadījumos materiālu nestabilitāti var ko tādu runāt par daiļām būtnēm.

 • <cite class="fn">Andris</cite>

  Ir,ir normāli v8rieši,,,BET vai nu jau aizņemti vai geji. Pārējie ir pabiras. Padomājiet,kas esat jus,ja tā var atsaukties uz sievietēm. Man ir ģimene un super sieva,pameklējat tādu vai nemuldat.

 • <cite class="fn">Vina</cite>

  Kurs izveidoja so rakstu un ko vins vispar domaja vai zinaja par sievietem 😀 smiekligi tiesam ar sadam zinasanam par so temu taly netiks tie kuri pie ta turesies 😀

 • <cite class="fn">joke</cite>

  Tas ir sviests kaut kāds tiešām, tā sieviete izturas arī ja ir pārstrādājusies un pat nogurusi….
  Tad jau slavenais mīts, ja visu laiku puķes vīrietis nav dāvinājis un pēkšņi uzdāvina, bez iemesta nozīmē, ka krāpj ir tik pat liela patiesība kā šis sviests

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  vepuiša dzīve – here I come!
  no dzīves pieredzes varu teikt, ka agri vai vēlu otra pusīte aizies “pa kreisi”, vai pāris paliek kopā aiz žēluma pret sīčiem, vai pašķiras – nav svarīgi, fakts ir tāds, ka tas ir noticis, notiek un notiks vēl nākotnē.
  tāpēc es personīgi neizeju uz vispār nekādu ilgstošu attiecību veidošanu – nu nav man pašiznīcināšanās instinkts tik liels lai upurētu savu laiku/resursus/uzmanību potenciālai, khm, nu jūs paši varat izvēlēties kādu lamuvārdu piemeklēt.

  bet tagad – maciņš pilns, māja vienam pašam, nāku un eju kad vēlos, ar ko vēlos un kaut vai stāvu uz galvas uz jumta – zero fucks given.

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  Tieši tā arī bija ar manu bijušo !

 • <cite class="fn">Aigars</cite>

  Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa – loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji – līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā “sindikāti”, kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c
  Un tad viņa pat neiedomāsies tevi krāpt 😉

 • <cite class="fn">Wopwop</cite>

  Vajag atrast vnk tādu partneri kas negarlaiko lai nebūtu jakrapj… Zinu sievietes kas tiešām ka maitas laiž pa kreisi pie pirmās izdevības…un zinu vīriešus kas arī laiž pa kreisi..tātad abi dzimumi ir vienlīdzīgi… Man ir ideāls vīrietis pie sāniem… Neesmu pat doma pielavusi ka varētu viņu krapt… Un es pati daru visu lai viņš mani katru dienu redz to kāpēc iemīlējās mani.un lai katru dienu iemīlētu no jauna…

 • <cite class="fn">HAh!</cite>

  Veči!! ja jums labāk bez sievietes, tad drāžat arī viens otru!!! 😀

 • <cite class="fn">baiba</cite>

  domāju šis raksts nebija domats, lai jus cilvēki šeit risinatu savas problemas. šeit ir informācija, kas katru vīrieti ieinteresētu,ja viņš neuzticas savai sievietei, tad noteikti ielūkosies šajā rakstā. šaubos vai šis raksts ir domāts par visām sievietēm, ir arī raksti, kuru ir ļoti līdzīgi šim, bet tur iet runa par vīriešiem. citiem patīk viegla dzīve bez grūtībām un nopietnām attiecībām, citi cer atrast savu īsto, bet citiem tāda jau ir un es uzskatu, ka savas problēmas un diezgan riebīgie izteicieni ir jāpatur savā privātajā dzīvē pret kādu,kurš to ir pelnījis,nevis šeit,kur publiski pazemojat viens otru.

 • <cite class="fn">WW</cite>

  mīlestība ir mūžīga,kaisle ir pārejoša…

 • <cite class="fn">es</cite>

  Vīriešiem krāpšana no sievietes puses kārtīgi iedragā pašapziņu…?
  Dīvaini! Sievietēm gan patīk, ka viņas krāpj un viņu pašapziņu nekas nespēj iedragāt , vai ne?
  Šis te gabaliņš ir pilnīgs murgs, piedodiet par nežēlīgo vērtējumu. 🙁

 • <cite class="fn">d</cite>

  Visam sievietem ir cena, musdienu modernaas maukas, pat uzskata ka tas ir normali, ka vinam maksa par pakalpojumu. Bet tie ir vienkarsi dzivnieki, kas sevi pardot.

 • […] Lietas, ko dara sievietes, ja krāpj savu vīrieti – #5 notiek visbiežāk […]

 • […] Lietas, ko dara sievietes, ja krāpj savu vīrieti – #5 notiek visbiežāk […]

Leave a Comment