Lūk, kā Ekvadorā “ārstē” sieviešu homoseksualitāti! Drausmas!

“Pirms neskaitāmiem gadiem no sava drauga uzzināju par slēgtām klīnikām, kurās homoseksuālus cilvēkus ar varu cenšas padarīt “normālus”, ieaudzinot sabiedrībā pieņemtas uzvedības normas,” tā mums stāsta fotogrāfe Paola Paradesa no Ekvadoras savā projektā “Kamēr tu neizmainīsies” (“Until You Change”).

“Šāda veida iestādes pastāv ne tikai Ekvadorā, bet arī citās Dienvidamerikas valstīs un pat Eiropā.” Paola veselu gadu veica intervijas ar bijušajiem šo klīniku pacientiem, kā arī viņai izdevās pabūt vienā no tādām. Tas, ko viņa tur ieraudzīja, izraisīja riebumu un lielas šausmas. Pašās fotogrāfijās, kas tika veidotas šim foto projektam, ir aktieri un tās ir inscinētas, taču tajā atainotais tika pielīdzināts patiesajiem apstākļiem.

Lasi vēl: Sieviete homoseksuālam vīrietim iebaksta ar pirkstu dibenā, taču tiesa viņai piespriež…

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt tālāk un redzēt foto!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close