Viņam bieži jautā: “Kāpēc Tu paliki kopā ar to briesmoni?”

burn2

Turia Pitt ir 27 gadus veca sieviete, kura cieta ugunsgrēkā, kad piedalījās skrējienā. Viņa ir pārcietusi vairāk kā 200 operācijas. Divas trešdaļas no viņas ķermeņa guva smagus apdegumus, bet viņas puisis, Maikls Hoskins, nekad viņu nepameta. Tieši pretēji, kad pirms 4 gadiem viņa atradās slimnīcā, viņš iegādājās saderināšanās gredzenu, lai vēlāk viņu bildinātu.

burn3

Turia piedalījās ultramaratonā Austrālijā, 2011. gadā, kad viņa iekļuva ugunsgrēkā un guva 80% ķermeņa apdegumus. Viņai nācās amputēt 4 pirkstus no kreisās rokas un īkšķi no labās. Turia tiesājās ar skrējiena organizatoriem, kad 2014. gadā beidzot tika panākta ārpus tiesas vienošanās.

burn4

Lasi arī: Cilvēki sastinga kapa klusumā. Ko tādu pie kases sanāk redzēt reti

Skrējiena organizatori tika skarbi kritizēti par viņu nolaidību un nekompetenci. Bet Turia ir laimīga saņēmusi bildinājumu: “Pateicīga, ka manā dzīvē ir šis lieliskais vīrietis! Tu mani padari labāku un es nevaru vien sagaidīt, kad sāksies mūsu laimīgā kopdzīve!”

Avots: mirror.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">.</cite>

  Slikts tulkojums.

 • <cite class="fn">G</cite>

  Parasti nāvèjoši ir 30% apdeguma,bet te 80? Tagad tik pkastisko operāciju un būs O.kVar parstādūt adu,kayt uz sejas.

  • <cite class="fn">Aivars Žindulis</cite>

   Wikipēdija: “She suffered burns to 65% of her body and had four fingers from her left hand and her right thumb amputated. She launched Supreme Court action against the organizers, and in May 2014, it was reported that it was resolved with an out-of-court settlement.” – tātad 65% apdegumu burvju kārtā pārtop par 80%, un no naudas viņa arī neatteicās. Droši vien ārstēšanu un dzīvošanu šo 4 gadu garumā viņai kompensēja maratona rīkotāji. Internetā atrodamās fotogrāfijas pamazām parāda jau citu, daudz pieņemamāku seju (Google attēlu meklētājs).
   Notikums bija tāds – skrēja un ieskrēja meža ugunsgrēkā. Austrālijā tādi gadās, un izplatās meža ugunsgrēki ātrāk, nekā cilvēki spēj paskriet. Pirms pāris gadiem tādi ugunsgrēki bija arī Krievijā, pat ar mašīnu knapi esot aizbēguši. A ko darīt, ja mašīnas nav?

 • <cite class="fn">Leviathan</cite>

  Tieši tā. Operāciju, lai savestu kārtībā kaut vai seju tak nebūtu grūti uztsisīt. Protams – tāda operācija maksā naudu, Bet neiespējams jau tas nav – ja nu vienīfi vinā pieder pie kādas sektas, kas ko tādu neatzīst. – bet tad tā jau ir viņas problēma.

 • <cite class="fn">Leo</cite>

  Visu cieņu džekam… Es tā nevarētu.

 • <cite class="fn">Samanta</cite>

  Tā ar apdegumiem ir cita sieviete…….

Pievienot komentāru