Opel Mokka X atklāj savu pirmklasīgo dabu

opel_mokka_x_opc_line_1024x440_mok17_e01_012_abalone

Īsts apvidus auto: 4×4, adaptīvā LED priekšējā apgaismojuma sistēma jūsu drošībai un izcila savienojamība ar OnStar.

Jaunā MOKKA X ir pieejama ar satriecošām jaunām auduma apdares kombinācijām un dekoriem. Detaļām pievērstā uzmanība salonā izceļ tās pirmklasīgo dabu.

PIRMKLASĪGS SALONS

MOKKA X pirmklasīgais salons piedāvā augstākās klases eleganci un inovatīvu aprīkojumu. Paaugstināts klīrenss ļauj skatīties pāri lielākajai daļai citu automašīnu.

PIRMKLASĪGS DIZAINS

MOKKA X ievieš pirmklasīgu dizainu pilsētas apvidus automobiļu kategorijā. Izteiksmīgās, spēcīgās līnijas liek uz to atskatīties, bet paaugstinātais klīrenss un lielie vieglmetāla diski apliecina tās spējas uz bezceļiem.

VEIDOJIET RAKSTURU

Lai arī kādus diskus jūs izvēlēsieties savai MOKKA X, elegance ir garantēta. Izvēlei pieejami 16″, 17″, 18″ un 19″ vieglmetāla diski.

IELAIDIET IEKŠĀ ĀRPASAULI

Ielaidiet iekšā ārpasauli. Lielais papildaprīkojumā pieejamais stikla panorāmas jumts vairo nepārspējamo plašuma izjūtu salonā.

VAIROJIET VEIKTSPĒJU

Vairojiet enerģiju un sportiskumu ar Opel Performance Center (OPC) Line Sporta paketi1. Sānu aizsarglīstes un virsbūves apakšdaļas ielaidumi priekšā un aizmugurē iemieso sacīkšu garu.

MOKKA X SELECTION APRĪKOJUMS:

Rakstu iesaka: autofavorits

Avots: media.gm.com


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close