Sekss trijatā: Trakākās atzīšanās, kādas sievietes uzdrīkstējušās publicēt

Trīs sievietes atklāti un detalizēti pastāstījušas par savu nervus kutinošo pieredzi, nodarbojoties ar seksu trijatā. 

Šīs sievietes bijušas gana drosmīgas, lai publicētu savas intīmās dzīves piedzīvojumu stāstus internetā, šie stāsti pierāda, ka gultā trīs cilvēki jau ir vesels pūlis.

Šī fantāzija ir bijusi katram no mums: kāds gan varētu būt sekss trijatā? Šīm sievietēm ir izdevies to īstenot, un viņu stāsti ir trakulīgi un, jāteic, arī nedaudz uzbudinoši!

Lasi vēl: Viņa palika stāvoklī pēc 3 dienu seksa maratona viesnīcā. Tā izrādījās ļoti liela kļūda…

1. 28 gadus vecā Lūsija stāsta: “Šajā gadījumā mēs bijām divas meitenes un viens puisis. Viņi abi bija laimīgs precēts pāris, un es biju viņu abu labākā draudzene. Mēs vairākkārt iepriekš runājām par šādu scenāriju, bet tā tas labu laiku palika neīstenots. Vakarā, kurā tas notika, mēs visi pārmērīgi lietojām alkoholu un kaut kādā mistiskā veidā trijatā nonācām guļamistabā…”

Lai lasītu šī stāsta turpinājumu un arī parējos stāstus, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close