Kāpēc vīrs mīļāko lutina, bet pret sievu ir nevērīgs? Šo 2 sieviešu saruna liks aizdomāties!

Sievietes svarīgākās īpašības:

1. Ķermeņa tīrība. Vīrietis iekārtots tā, ka uz sievieti viņš skatās, kā uz ziedu. Kā tikko viņš ierauga sievieti, var teikt, ka viņš to noskenē kā skeneris – no galvas līdz papēžiem. Pietiek pamanīt kādu traipu, smērējumu, netīrumus aiz nagiem, un sieviete no iekārojamas pēkšņi parvērtīsies par vienkāršu “savu čomu”.

2. Sakoptība, patīkama smarža. Dažādas smaržas iedarbojas dažādi, nomierina, atslābina, uzbudina.

3. Prasme skaisti ģērbties. Mūsdienu sabiedrībā sievietes ir radušas sapucēties, kad “iziet ļaudīs”, bet mājās mēdz saģērbties kā pagadās – tā lai ērti. Tā ir kļūda. Kad vīrietis savu sievu regulāri redz nesakoptu, redz, kā tā krāsojas, viņš domā: “es uzskatīju, ka viņa ir īsta, bet izrādās…” Un atkal, senie runā, ka sievai skaisti jāģērbjas tā vīrieša dēļ, ar kuru tā dzīvo. Bet daudzas mūsdienu sievietes saka: “es pati zinu, ko un uz kurieni man uzgērbt”.

4. Prasme garšīgi gatavot. Ne velti saka: ceļs uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Garšas sajūtas ir ļoti svarīgas attiecībās.

5. Prasme uzturēt kārtību savā mājā.Dažkārt šķiet, ka vecpuišiem ļoti patīk nekārtība, bet tas tā nav. Vienkārši viņiem nav sievas. Jā, protams, viņi atceras, kur glabājas vakardienas zeķes, taču tas nepavisam nenozīmē, ka viņiem nepatīk tīrība un kārtība. Ja virtuvē stāv netīro trauku kalns un vannas istabā netīrās veļas kalni, ar to sieviete sevi diskreditē. Pasarg Dievs, ja vīrietis vannas istabā ieraudzīs netīru sievietes apakšveļu, tas viņu atgrūdīs uz ilgu laiku. Vīrietis to var arī nesaprast, taču smalkajā plānā tas strādā. Tādi, it kā sīkumi, bojā attiecības

6. Prasme runāt to, kas patīk vīram. Runā, ka tā sieviete, kura sāk vīru pamācīt, momentā viņu pagrūž degradācijas virzienā. Sievietei no dabas dota spēcīga enerģētika un sliktas runas vīrieti tracina, dusmo un vedina uz konfliktu. Sievietei vīrietim jāsaka tādi vārdi, kas vedinās viņu justies drosmīgam, spēcīgam, pilnvertīgam, iekārojamam, dāsnam un tāds viņš arī būs. Tāpat, ja sievietei neveicinās skaistumu, maigumu, izsmalcinātību, viņa ātri novītīs. Ja vīrietis blakus sievietei nejūtas kā varonis, ja viņš ģimenē nejūtas kā spēcīgākais, viņš meklēs sievieti, blakus kurai viņš tads jutīsies..

7. Prasme būt paklausīgai. Šī īpašība ir ļoti svarīga ģimenes saglabāšanā, jo nozīmē to, ka sieviete ir gatava izpildīt vīrieša vēlmes.

8. Uzticīga ar sirdi, prātu un ķermeni. Un milzīga kļūda ir tad, ja sieviete savu vīrieti salīdzina ar citiem vīriešiem: “Ehh, Pēteris ir tik….tu jau arī, protams, esi tīri tā neko!” Tādā veidā tu pati nolīdzini viņam taciņu pie citām sievietēm un viņam 100% paradīsies mīļākā, kura teiks: “Tu man esi tāds – uhhh…labāks par visiem!”

9. Šķīstība. Ir četri sievietes šķīstības principi, kas ļauj viņai ģimenē uzturēt saticību un laimes sajūtu:

1. Viņai jābūt uzticīgai savam vīram.

2. Viņai jāciena savs vīrs.

3. Viņai jāpalīdz savam vīram viņa lietās.

4. Viņai jāciena viņa radinieki.

Ja sieviete ievēro šos principus, viņa ir spējīga izveidot stipru un laimīgu ģimeni. Vīrietis var sasniegt augstu stāvokli sabiedrībā, ja viņš nopietni uztver savu sievu. Jo sievietes daba – ir enerģijas daba. Sieviete ir spēks un enerģija. Savukārt vīrietī ielikts atbildības un gudrības princips. Ja vīrietim ir sliktas attiecības ar sievu, tad arī viņa attiecības sabiedrībāu būs tādas. Kad vīram ar sievu ir labas attiecības, tad arī sabiedrībā viņš būs veiksmīgs. Ja sieviete ir uzticīga savam vīram, tad viņš būs veiksmīgs visās lietās.

Nobeigums

Un tā, sievietei pašai ir jāizveido spēcīga aizsardzība savam vīram – jāaizsargā viņš no viņa sliktākās dabas, sliktajām īpašībām. Ja viņa to nedarīs, vīrietis orientēsies uz citām sievietēm, tām, kuras varēs izdarīt to, ko viņa nedara. Pamazām sieva viņam kļūs neinteresanta, nepievilcīga, viņš koķetēs ar citām sievietēm – ar kolēģēm darbā, viņš slepeni dāvinās ziedus un dāvanas citām. Jūs viņu uzskatīsiet par muļķi un skopuli, kamēr citas – par gudrinieku, drosminieku un varoni. Kurš viņu tādu padarīja? – neizglītota sieviete, kura nav sapratusi savu sievietes spēku un ietekmi.

Noslēgumā

Daudziem lasītājiem, iespējams, radies iespaids, ka tas viss tiek rakstīts tāpēc, lai diskreditētu un pazemotu sievieti.- lai viņa kļūtu par verdzeni savās mājās. Tā tas nav! Tā nav verdzība, bet gan TAKTIKA. Jā, daudziem rietumu cilvēkiem šie principi liek domāt ka sieviete visu to darot kļūst par verdzeni. Un tomēr tā ir vienkārša TAKTIKA. Sievietes cenšas izcīnīt cīņu par vīrieša sirdi, taču viss ir daudz vienkāršāk – pietiek būt maigākai attiecības ar vīru, lai nevajadzētu nekādas cīņas. Un tikai šādā, gudrā veidā sieviete ir spējīga kontrolēt vīru un ienest ģimenē saskaņu un harmoniju. Tāda sieviete vienmēr būs spēcīgāka par vīrieti un arī laimīgāka.

Lasi vēl: Vīrs ar mīļāko sauca sievu par resnu govi. Sieva saņēmās un saveda sevi kārtībā! (FOTO)

Avots: revolucija.eu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru